697business | Posted
2019-01-31 at 11:49
|
|
Hello Friends I will post all my stats in this topic. So let's begin: ACCOUNT INFORMATION REGISTRATION DATE November 21, 2018 DEPOSITS NIL CASHOUT $1.85 except service charges / fees MEMBERSHIPS Resident Nov 21, 2018 Volunteer (x) Supervisor (x) Private (x) Major (x) Commander (x) Colonel (x) Major (x) MARSHAL (x) DIRECT REFERRALS 23 DR = 11 June 2019 25 DR (x) 50 DR (x) 75 DR (x) 100 DR (x) 250 DR (x) 500 DR (x) 800 DR (x) 1000 DR (x) 1500 DR (x) 2000 DR (x) 4000 DR (x) 10000 DR (x) RENTED REFERRALS 20 RR 13 June 2019 25 RR (x) 50 RR (x) 75 RR (x) 100 RR (x) 300 RR (x) 500 RR (x) 800 RR (x) 1000 RR (x) 1500 RR (x) 2000 RR (x) 4000 RR (x) 10000 RR (x) RENEWAL/EXTENSION AUTOPAY Enabled EXTEND FOR 240 DAYS (x) CALCULATING AVG OF RRs AS RESIDENT MEMBER Price per RR:- $0.15 for 30 days $0.005 per day Avg Required 5.00 AutoPay Price:- $.0045 per day Avg Required 4.50 If I extend RRs for 240 days, for 25% savings. (0.15 x 25% = 0.1125) Price for 240 days = $0.90 Price for Initial 30 days = $0.15 Total Price per RR for 270 days = $1.05 Price per day = $0.0039 Avg Required 3.90 CLICK AVG GOAL AutoPay 4.50+ Max Extended 3.90+ |
||||||
« Last Edit:
2019-06-15 at 06:37
by 697business »
|
|||||||
697business | Posted
2019-01-31 at 12:33
|
|
31/01/2019 Total DR 04 Active DR 01 (25%) Clicks Today 05 Total RR 07 Active RR 06 Clicks Today 30 Expenses = $0.0320 Above 20 Days Life = 6 x 0.0045 = 0.0270 Below 20 Days Life = 1 x 0.0050 = 0.0050 Earnings = $0.1297 DR = 5 x 0.0015 = 0.0075 RR = 30 x 0.001 = $0.0300 My Clicks = $0.0650 Game = Nil Offers = 0.0022 Tasklist = 0.0250 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.1297 - 0.0320 = 0.0977 Profit = $0.0977 |
||||||
« Last Edit:
2019-02-01 at 06:03
by 697business »
|
|||||||
697business | Posted
2019-02-02 at 05:41
|
|
01/02/2019 Total DR 06 Active DR 0 Clicks Today 0 Total RR 07 Active RR 06 Clicks Today 30 Expenses = $0.0320 Above 20 Days Life = 6 x 0.0045 = 0.0270 Below 20 Days Life = 1 x 0.0050 = 0.0050 Earnings = $0.0701 DR = 0 x 0.0015 = 0.0000 RR = 30 x 0.001 = $0.0300 My Clicks = $0.0380 Game = Nil Offers = 0.0021 Tasklist = 0.00 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.0701 - 0.0320 = 0.0381 Profit = $0.0381 |
||||||
697business | Posted
2019-02-03 at 20:19
|
|
02/02/2019 Total DR 08 Active DR 0 Clicks Today 0 Total RR 07 Active RR 05 Clicks Today 25 Expenses = $0.0320 Above 20 Days Life = 6 x 0.0045 = 0.0270 Below 20 Days Life = 1 x 0.0050 = 0.0050 Earnings = $0.1286 DR = 0 x 0.0015 = 0.0000 RR = 25 x 0.001 = $0.0250 My Clicks = $0.0760 Game = Nil Offers = 0.0026 Tasklist = 0.0250 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.1286 - 0.0320 = 0.0966 Profit = $0.0966 |
||||||
« Last Edit:
2019-02-04 at 06:25
by 697business »
|
|||||||
697business | Posted
2019-02-05 at 15:41
|
|
05/02/2019 Total DR 10 Active DR 0 Clicks Today 0 Total RR 12 Active RR 06 Clicks Today 30 Expenses = $0.0545 Above 20 Days Life = 11 x 0.0045 = 0.0495 Below 20 Days Life = 1 x 0.0050 = 0.0050 Earnings = $0.1237 DR = 0 x 0.0015 = 0.0000 RR = 30 x 0.001 = $0.0300 My Clicks = $0.0665 Game = Nil Offers = 0.0022 Tasklist = 0.0250 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.1237 - 0.0545 = 0.0692 Profit = $0.0692 |
||||||
« Last Edit:
2019-06-15 at 06:38
by 697business »
|
|||||||
697business | Posted
2019-02-17 at 09:03
|
|
Hello guys I was unable to work because i was sick fir last couple of weeks However I am back now Be ready for future stats-updates |
||||||
697business | Posted
2019-06-15 at 06:49
|
|
13/0622019 Total DR 23 Total RR 12 Clicks Today Self:15 + RR:99 Expenses = $0.1000 Above 20 Days Life = 0 x 0.0045 = 0 Below 20 Days Life = 20 x 0.005 = 0.100 Earnings = $0.1350 DR = 0 x 0.0015 = 0 RR = 99 x 0.001 = $0.0990 My Clicks = $0.0360 Game = 0 Offers = 0 Tasklis= 0 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.1350 - 0.1000 = 0.0350 Profit = $0.0350 |
||||||
697business | Posted
2019-06-15 at 06:52
|
|
14/0622019 Total DR 23 Total RR 12 Expenses = $0.1000 Above 20 Days Life = 0 x 0.0045 = 0 Below 20 Days Life = 20 x 0.005 = 0.100 Earnings = $0.1440 DR = 0 x 0.0015 = 0 RR = 109 x 0.001 = $0.1090 My Clicks = $0.0350 Game = 0 Offers = 0 Tasklist = 0 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.1440 - 0.1000 = 0.0440 Profit = $0.0440 |
||||||
CunicliqueC2 | Posted
2019-06-16 at 16:31
|
|
GOOD JOB! | |||
697business | Posted
2019-06-18 at 11:34
|
|
15/0622019 Total DR 23 Total RR 17 Earnings = $0.1300 My Clicks = $0.0340 DR = 0 x 0.0015 = 0 RR = 96 x 0.001 = $0.0960 Game = 0 Offers = 0 Tasklist = 0 Expenses = $0.063 AutoPay = $0.063 Profit / Loss = Earnings - Expenses = 0.1300 - 0.0630 = 0.0670 Profit = $0.0670 |
||||||